Diskusní téma: Projekty, nápady, náměty

Datum: 26.09.2008

Vložil: Hana Pumprlová

Titulek: Dekorace na chodbě aneb kouty prokoukněte..

Mám tu jeden námět pro šikovné rodiče, maminky i tatínky, kteří rádi aranžují, mají nápady a chtěli by pomoci ve spolupraci s dětmi i paní učitelkou s náměty a aranžováním chodby v mezipatře vedoucí do šatny Včeliček. Dříve se o aranžmá na chodbě starala paní Lída Stloukalová, ale ta už má dcerku ve škole a do školky nedochází. Mnozí si určitě všimli, že na nás na chodbě stále mrká jarní ptačí hnízdo s proutím a kočičkami, přitom už nám podzim zaťukal na dveře...Děti i paní učitelky mají hodně práce s výzdobou třídy, také šatny, také stěn chodby, na kouty a aranžmány moc času nezbývá....Napadlo mě, že k podzimu, podzimní dekoraci , by se třeba hodil nějaký menší stromek, holý stromek s pěknou kůrou(jeden už mám vyhlídnutý ze švagrovi zahrádky, který bude kácet), na který by děti mohly s pomocí pí učitelek naaranžovat jejich podzimní výtvory, zacuchat do koruny draky, na větve napíchnout nabarvené lístečky a zavěsit jejich užasná barevná jablíčka:o), zkuste i vy sem přinést nápad, třeba na Mikuláše nebo na Vánoce, může se tu rozvinout a také, kdo bude mít chuť, muže pomoci...:o) ve fantazii se meze nekladnou, pí učitelky budou rádi za spolupráci...:o) hezký večer a pište, co si o tom myslíte a zda se přidáte...





Zpět na diskuzi