Diskusní téma: Projekty, nápady, náměty

Datum: 04.11.2008

Vložil: Hana Pumprlová

Titulek: Roztrhat a zahodit? tip k zamyšlení :o)

Prezentace skupinových výtvarných prací dětí větších rozměrů přeci jen udělají spoustě z nás radost, a také mohou rozzářit nejeden obličej, ať již dospěláka nebo dítěte, například vyzdobením společenského centra obce,kde se schází nejrůznější lidé na nejrůznějších akcích....,a také třeba i v čekárně u paní doktorky, nebo na bílých zdech nemocnic, či v domově důchodců....míst by se jistě našlo dost, kde by práce dětí mohly rozdávat úsměvy dál širokému spektru veřejnosti a takové to hřejivé u srdce, při čemž si mnozí z nás pomyslí: to je dobře, že máme tak šikovné děti a je dobře, že je ta naše nejmenší generace takto od útlého věku vedena, je krásné vidět v barvách její cítění a tvoření i bezesporu nespoutanou dětskou fantazii ...

A tak jsem vyrazila na úřad, pár vět, jeden e-mail a místečko na Sýpce by se přeci jen našlo...sice není podle mých představ, jelikož není až tak úplně na výsluní a na světle(například na schodišti), ale i tak jsme za udělené místečko dole v chodbě poděkovali a při vstupu do Konírny např. na jednání zastupitelstva, vítání občánků, či při příchodech maminek a dětí do klubu Medlánci, či při odběhnutí z horního sálu dolů na toaletku, na Vás za dveřmi z vestibulu směr Konírna vlevo na zdi v chodbě zamrkají dílka z projektu o Arktidě i Antarktidě, které tu budou zdobit kousek zatím jen holé zdi...a až děti zase něco krásného vyrobí a odprezentují dílka ve školce, poté se již nemusí všechny likvidovat, ani na věky věků uskladňovat, poputují tedy na Sýpku..... ,opět zde na Sýpce můžeme práce dětí po delší době vyměnit a vystavit nové....

Také se pokusím onu krásnou Velrybu, zatím visící na chodbě školky, po domluvě s naší řečkovickou paní doktorkou, umístit na zeď čekárny pro rodiče a děti, zatím jsem s ní však nehovořila, takže se jen pokusím pod heslem "zdravý jako rybička" paní doktorku o prezentaci a výzdobě čekárny přesvědčit :o)

Pokud by Vás napadlo, kde ještě mohou výtvarná dílka dětí dát lidem radost nebo udělat parádu, prosím kontaktujte mne nebo nám dejte vědět v diskuzi:o), budeme se těšit.... zdravím HP





Zpět na diskuzi